Hesabım
KAPAT

Pullu Simli Abiyeler

Özel günlerde, gecelerde, düğünlerde, şık toplantı ve eventlerde, hatta kına gecelerinde ve mezuniyet partilerinde kendinizi tıpkı bir prenses gibi hissetmek için, tüm zarafetinizle herkesi büyülemek için şık abiye modelleri ilk tercihiniz olmalı! Hesaplı modanın adresi Patırtı simli abiye modelleri, pul detaylı ve işlemeli abiye modelleri hatta daha minimal detaylara sahip lazer kesim abiye modelleri ile sizlerle!

Gösterişten vazgeçemeyen ve ışıl ışıl parlamayı sevenlerin gardırobunda en az 1 adet pullu abiye modeli olmalı! Bu tarz abiyeler ile stiletto tarzı daha şık ve seksi ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Keza simli abiye modellerini kullanırken de kemik rengi, nude, siyah veya taş rengi nötr tonlardaki ayakkabıları tercih ederek abiyenizin detaylarını daha fazla ortaya çıkartabilirsiniz.

Parlak elbise tarzı modeller için de Patırtı’ya mutaka uğrayın! Her yaştan kadına hitap edecek binlerce modele tek tuş ile ulaşmanın keyfini yaşayın! Mağaza gezmenize gerek kalmadan sayfalarca abiye elbise modellerini dakikalar içinde keşfedin!

Mezuniyet törenleriniz için daha genç tasarımlar, düğün, nişan ve kına geceleriniz için gösterişli ve şık tasarımlar.. Hayalinizdeki abiye modellerini hemen şimdi Patırtı’da keşfedin! Dilerseniz kredi kartına taksit imkanı, dilerseniz kapıda ödeme imkanı ile tüketiciyi güvende tutan Patırtı ile ilk alışverişiniz son alışverişiniz olmayacak ve artık aradığınız tüm kombinleri Patırtı.com’da bulacaksınız.

shoppingIcons