Hesabım Favorilerim
KAPAT

Kadın Erkek Triko Kazak

Hem takım elbiselerin içine giymek için, hem günlük kombinlerin kurtarıcısı olarak hem de kumaş pantolonlar ile harika iş kombinleri yapmak için triko parçalar her dolabın vazgeçilmezi! En şık ve modern triko kazak modellerinin adresi ise elbette Patırtı!

Kadın triko kazak modellerinin her rengi, her bedeni ve en önemlisi en uygun fiyatlı olanları Patırtı’da! Dar kesim kumaş pantolonların üzerine triko kazak modellerini tercih ederek ideal iş kombinleri yapabilirsiniz. Kadın triko kazak modelleri işlemeli ve detaylı seçenekleri ile gece eğlenmek için dışarı çıkarken bile tercih edilebilir. Eğer günlük spor kombinleriniz ile kullanmak istiyorsanız daha basic ve minimal triko modellerine yönelebilirsiniz.

Erkekler için günlük kombinlerin olmazsa olmazı kanvas ve kot pantolonlar ile her daim kullanabileceğiniz triko kazaklar dolabınızda elinizin ilk gittiği parçalardan olacak. Erkek triko kazak modellerinin içine dilerseniz gömlek giyerek daha şık bir görünüm elde edebilir ve hatta iş yerine giderken tercih edebilirsiniz.

Erkek boğazlı kazak modelleri son yılların en çok tercih edilen trendlerinden biridir. Bu tarz kazakları kot pantolonlar ile kombinleyerek kışlık kombinler yaratabilirsiniz. Ucuz kazak seçenekleri ile dolabınıza yeni bir soluk kazandırın ve rengarenk kazak modellerini dolabınıza ekleyin! Bunun için bir tık yeter! Patırtı ile gardırobunuzu genişletmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise o halde tık tık!

shoppingIcons