Hesabım Favorilerim
KAPAT

Kadın & Erkek Ayakkabı

Erkek Kadın Ayakkabı

Stilimizin tamamlayıcı unsuru olan ayakkabılar aynı zamanda kişiliğimiz hakkında da detaylar içerir. Hatta yaşam tarzımız, zevklerimiz de ayakkabı tercihlerimizde büyük rol oynar. Bu yüzden ayakkabı alışverişi yaparken çeşit çok önemlidir. Size tam anlamıyla hayalinizdeki ayakkabıyı bulmanızı sağlayacak, çeşit bakımından zengin, tarzınıza birebir uyacak ayakkabının bir tık uzağınızda olduğunu söylesek?

Patırtı kadın ayakkabı çeşitleri ve erkek ayakkabı çeşitleri ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz ayakkabıyı sunuyor! Spor ve rahat giyimin vazgeçilmezi kadın spor ayakkabı modelleri, sneaker modelleri ve kalın topuklu spor modeller için Patırtı’yı ziyaret edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabıları kot pantolonlarınız ve eşofman kombinleriniz ile kullanabileceğiniz gibi ters köşe yaparak şık kombinler ile de kullanabilirsiniz. Her kadının koleksiyonunda en az 1 adet topuklu ayakkabı bulunmalı. Dilerseniz kalın ve kısa topuklu ayakkabılar, dilerseniz ince topuklu, yüksek ve seksi ayakkabılar.. Üstelik Sevgiliye hediye seçeneği için de aklınızda bulunması gereken bir alternatif. Aradığınız ne varsa Patırtı’da!

Erkek ayakkabı modelleri ise sevgililer günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında! Çift ayakkabıları ile uyumlu kombinler yaparak aşkınızı her daim gösterin! Siz de kapıda ödeme seçeneği, iade garantisi, kredi kartına taksit imkanı ve güvenli alışveriş için Patırtı’yı tercih edin, 14 şubat için hediye stresinden hemen kurtulun!

shoppingIcons