Hesabım Favorilerim
KAPAT

Haftanın Kombinleri

Her gün dolabınızın karşısına geçtiğinizde ‘’Bugün ne giyeceğim?’’ sorusunu sorduğunuzda içinize sinen, sizi yansıtan bir kombin bulamıyorsanız o halde size harika bir haberimiz var! İçerisinde binlerce farklı ürün bulunan, yenilikçi moda anlayışı ile her daim modayı yakından takip eden Patırtı sizin için özel hazırladığı, sürekli güncellenen haftanın kombinleri ile karşınızda!

Son dönemlerin en popüler parçalarını bir araya getiren Patırtı en trend kombinler ile her zevke ve her bütçeye hitap eder. Minimal kombinlerden, etek kombinlerine, pantolon kombinlerinden elbise kombinlerine varana kadar hem özel günler için hem de günlük stiliniz için tercih edebileceğiniz fikirleri bir arada bulabilirsiniz.

Kaban kombinleri ile son dönemin en çok tercih edilen kazak modellerinin uyumuna Patırtı’da göz atın! Farklı kıyafetleri bir araya getirmekte, ortaya yepyeni ve trend kombinler çıkartmakta zorlanıyorsanız haftanın kombinleri ile fikir edinebilir ve farklı bir bakış açısı kazanarak online alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Dilerseniz örnek kombinlerdeki tüm parçaları satın alarak dolabınıza ekleyebilir, dilerseniz farklı kombinlerdeki parçaları kendiniz bir araya getirerek satın alabilirsiniz.

shoppingIcons