Favorilerim
KAPAT

Patirti.com Fashion TV Moda Ödülleri 15 Nisan 'da Bomonti Hilton Hotel 'de İhtişamlı Bir tören ile sahiplerini buldu. Modanın En’lerinin ödül aldığı görkemli geceye Çeşitli alanlarda 2018 yılı içinde adlarından söz ettiren ve moda, TV, tekstil, müzik, sinema, ve cemiyetten öne çıkan önemli isimlere ödülleri verildi.

YILIN EN MODA E-TİCARET SİTESİ

Patırtı Ailesi olarak yılın en moda e ticaret sitesi ödülünü aldık. Ödülü Ünlü Manken Özge Ulusoy patırtı.com yönetim kurulu başkanı Veli Dağ’a takdim etti.

Bu özel geceden geriye kalan tüm güzel kareleri sizin için derledik.

Moda'nın Enleri Ödül Töreni

202 Ülkede yayımlanan ödül töreni Gecesine sanat, iş ve cemiyet hayatının önde gelen ünlü isimleri akın etti.

Ünlü İsimlerin buluştuğu gecede ünlü duayen koreograf Uğurkan Erez önderliğinde Patırtı.com abiye defilemiz gerçekleşti. Geceyi ünlü sunucu Öykü Serter sundu.

Büyük Komitede ünlü duayen koreograf Uğurkan Erez, Fashion TV Türkiye'nin Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat, Gülay Kamaz ve Aylin Arasıl buluştu.

En Moda Moda İkonu Ödülünü Ivana Sert'e Öykü Serter ve En Moda Makyaj Sanatçısı Burçin Göksu'nun ödülünü Çağla Şikel verdi

En Moda Pop Müzik Erkek Sanatçısı Soner Sarıkabadayı Şarkısını Söyler Ödülü'nü Yonca Evcimik'ten aldı, aynı zamanda soner Sarıkabadayı görkemli gece şarkılarıyla renk kattı.
En Moda Erkek Giyim Tasarımcısı Emre Erdemoğlu ödülünü Gökhan Türkmen'den aldı.

En Moda Pop Müzik Kadın Sanatçısı İrem Derici şarkısını söyler ödülü Yonca Evcimik'ten aldı. Ayrıca İrem Derici şarkılarıyla geceye eşlik etti.

En Moda Dizi Jet Sosyete / BKM / Gülse Birsel ve ekibi ödülü TOÇEV Vakfı Başkanı Ebru Uygun'dan aldı.

Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülü'nü Arzum Onan'a verildi ve Pınar Altuğ Atacan geceye katılanlar arasındaydı.

Suna Selen, Lale Belkıs, Semra Tınaz, Erkan Özerman, Yıldırım Mayruk Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödüllerini alan isimler arasındaydı.

Müge Anlı’ya ‘En Moda Sabah Kuşağı Programı’ ödülünü Faruk Bayhan tarafından verildi. Hülya Koçyiğit yaşam boyu meslek onur ödülünü Müge Anlı takdim etti.

En Moda Yemek Programı / Kanal D / Gelinim Mutfakta / Fatih Ürek'e ödülünü Derya Baykal verdi.

En Moda Sabah Kuşağı Programı / Fox TV / Çağla Şıkel'e Yeni Bir Gün ödülünü, En Moda Sabah Programı / Star TV / Mesut Yar'la Laf Çok ödülünü, En Moda Magazin Haber Programı / TV8 / Gel Konuşalım / Hakan Ural & Nur Tuğba ödülünü, En Moda Gurme Programı / BEIN CONNECT / Elif Edes Tapan’la Mutlu Mutfak ödülünü, En Moda Astroloji Programı / Uçankuş TV / Astro Deha / Şenay Devi ödülünü, En Moda Magazin Programı / Show TV / Pazar Sürprizi / Ömür Sabuncuoğlu ödülünü Derya Baykal verdi.

En Moda Yönetmen / Hilal Saral ödülünü, En Moda Senarist / Melek Gençoğlu ödülünü yasemin özilhan verdi

En Moda Fotoğrafçı / Ümit Karalar

En Moda Influencer / Pelin Kaya

En Moda Trendsetter Ödülü'nü / Işıl Reçber aldı. Görkemli geceye katılan davetliler arasında Tuğba Özay göz kamaştırdı.

En Moda Albüm / Haddinden Fazla / Ebru Yaşar ödülünü Esin Onat verdi. Instagram Çekilişimizi Kazanan Özge Nur Toçoğlu Burucu, ışıltılı patırtı.com abiyesiyle göz kamaştırdı.

PATIRTI.COM DEFİLEMİZDEN GÖRÜNTÜLER

Özge Ulusoy'un baş mankenliğini yaptığı Patırtı.com defilemizden harika kareler

Defilenin en beğenilen abiye elbisesi özge ulusoyun giydiği abiye oldu. Yeni Sezonda özellikle siyah beyaz ve gri renklerin tercih edilmesi, bu yılki moda renklerin habercisiydi.

Özellikle 2019 yılında Abiye elbiselerde yoğun ışıltıların kullanımının artması ile birlikte, defilede ışıltılı abiyelerin yoğun kullanılması dikkatlerden kaçmadı.

Abiyelerde püskül detaylar bu yıla damga vuracağının habercisiydi.

Göz Kamaştıran gri tonlu ışıltılı abiyeler, davetliler arasında en sevilenler arasındaydı.

Defiledeki abiyelerde gri tonlarının yanı sıra pudra rengininde kullanılması sadece ve şıklık tercih edenlerin gözdesi oldu.

Defile 202 ülkede yayınlandı. Ayrıca Patırtı.com ve Fashion Tv instagram hesaplarında canlı yayınlandı. Canlı yayına ilgi büyüktü.

Mankenler Podyumda ‘’ Kadınım ‘’ Şarkısı eşliğinde yürüdü. Şarkıyla defilenin uyumu dikkat çekti.

Defile Tüm basın bültenlerinde yer aldı. Sosyal medya hesaplarında çokça yer verildi.

Defile Tüm basın bültenlerinde yer aldı. Sosyal medya hesaplarında çokça yer verildi.

Patirti.com Fashion TV Moda Ödülleri 202 ülkede büyük yankı uyandırdı.

shoppingIcons