Hesabım Favorilerim
KAPAT

29 TL’ye Kazaklar

Kış aylarında her güne özel ayrı, renkli, farklı bir kombin yaratmak için rengarenk kazaklar olmazsa olmazlardan! Sizi hem sıcak tutacak hem tarzınızı yansıtacak kazak modelleri ise Patırtı.com’da!

Yüksek bel kot pantolonlar ile kombinleyebileceğiniz, en soğuk kış günlerinde bile sizi yarı yolda bırakmayacak boğazalı kazak modelleri dolabınızın vazgeçilmez parçalarından olacak. Bayan kazak modellerinin en uygun fiyatlı çeşitleri için Patırtı’yı yakın takibe almalısınız! Sık sık indirime giren ürünlerin bulunduğu Outlet kategorisi dolabınıza yepyeni, renkli kazaklar eklemeniz için ideal! 29’tl ye kadar düşen ucuz kazaklar için fırsatları yakından takip edin!

Yün kazak modelleri kış tatillerinde bavulunuza mutlaka koymanız gereken, sizi asla üşütmeyecek kazak modellerindendir. Gri, kırçıllı, beyaz, ekru renklerdeki bu kazakları siyah, hafif taşlanmış kot pantolon modelleri ile bir arada kullanabilirsiniz. Likları, kalın taytları kullanmak için ise ilk tercihiniz triko kazak modelleri olmalı! Tunik formdaki bu modelleri basen ve kalça bölgenizi hafifçe kapatarak hem üşümenizi engeller hem de eğer rahatsız olduğunuz fazlalıklarınız varsa kolaylıkla kapatabilirsiniz.

İndirimli kazaklar için Patırtı’yı yakın takibe almalısınız! Hesaplı alışverişin keyfini çıkartın! Bu kış dolabınıza ekleyeceğiniz yeni kadın kazak modelleri ile her gün ne giyeceğim derdinden kurtulmuş olacaksınız!

shoppingIcons