Hesabım Favorilerim
KAPAT

Kadife Elbiseler

Yumuşacık dokusu, şık görüntüsü, fiziği toparlaması ve fit göstermesi bir yana kadife elbiseler yarattığı o sıcacık görüntü ile de vazgeçilmezlerimiz arasına girdi! Son yıllarda en sık rastladığımız elbise kumaşlarından biri olan kadife elbise modelleri bu yıl da bizleri etkisi altına alacak ve özellikle kış kombinlerimizde elimizin en sık gittiği seçeneklerden olacak!

Kışlık elbise modelleri deyince aklımıza sıcacık kumaşı ile ilk gelen seçenek kadife elbiseler! Kışın bizi hem üşütmeyecek, soğuk havanın etkisinden koruyacak, hem de şık görüntsü ile her ortama uyum sağlayacak Kalın elbise seçeneği olarak kadife elbiseleri değerlendirebiliriz. Bu joker elbiseleri hem gündüz arkadaş toplantılarında hem gece şık davetler kullanabiliriz. Nasıl mı?

Kadife elbise modelleri birçok parça ile birlikte kullanılabilir ve ortaya farklı tarzlar çıkarmanıza olanak tanır. Örneğin kadife elbiseleri şirin ve detaylı külotlu çoraplar ile kombinleyebilir, altına postal bot giyerek spor-şık, günlük hayata uygun bir kombin yaratabilirsiniz! Kadife elbiseler günlük kombin tercihlerinde kurtarıcınız olacak!

Şık gece davetlerinde ise ten rengi çorraplar, stiletto ayakkabılar veya topuklu botlar ile kombinlenen kadife kalın elbise modelleri zarafet ve şıklık arasındaki ince çizgiyi tamamlayacaktır! Her zevke, her bütçeye hitap eden Patırtı.com’da siz de aradığınız renk ve modeldeki kadife elbise modellerini bulmak için hemen şimdi seçenekere göz atabilirsiniz!

shoppingIcons