Hesabım Favorilerim
KAPAT

Kadınlara hediye fikirleri ve online, tek tık ile alışveriş yapabileceğiniz Patırtı sevgililer günü için de yanınızda! 14 şubatın büyüsüne kapıldıysanız ve sevgiliye hediye fikirleri arayışındaysanız işte değerlendirebileceğiniz seçenekler;

Kadınları mutlu eden bir başka hediye fikri ile şüphesiz şirin mi şirin hediyelik peluş oyuncaklar! Dilerseniz tek başına peluş oyuncak satın alabilir ve sevgiliniz için şirin bir sürpriz yapabilirsiniz, dilerseniz diğer hediye seçeneklerine de göz atarak bir hediye kofresi yaratabilirsiniz!

Kadınların ev aksesuarlarına ne kadar düşkün olduğunu bilirsiniz! Patırtı’da ev aksesuar, hediyelik ev dekorasyon ürünlerini de bulabilirsiniz. Uygun fiyat- kaliteli ürün, kapıda ödeme seçeneği veya taksit imkanı.. Hepsi bir tık uzağınızda! 14 şubat için hediye fikirleri arıyorsanız Patırtı’ya mutlaka uğrayın!

Sevgililer günü hediyesi olarak ayrıca küçük ev aletlerini, kahve makinası seçeneklerini, ütü, fincan takımı veya şirin hediyelik telefon kabı modellerini değerlendirebilirsiniz. Tüm aldığınız hediyeleri şirin ve samimi bir hediye kutusu yaratarak içine yerleştirebilirsiniz. Hediye kutusu seçenekleri de elbette Patırtı’da!

shoppingIcons