Yardım ?
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
bell-icon Bugün Neler Geldi?

Gizlilik Sözleşmesi

Patirti.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, cep telefonu, TC kimlik numarası vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Patirti.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; Patirti.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır. TC Kimlik numaranızı alınmasının sebebi; adınıza kesilecek olan faturanın tam geçerliliğinin olması ve 2016 yılında geçilecek olan E-Fatura sistemine ön hazırlık yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Patirti.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) Patirti.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. Patirti.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 128-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır.

Kullanıcılar Patirti.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

"Şirket politikamız / prensiplerimiz gereği, firmamızdan izinsiz olarak sosyal mecralarda bizlere ait olan yazılı yada görsel dökümanların kullanımları ahlaki ve hukuki bakımdan uygun değildir. Eğer bu dökümanları kullanan gerçek ve tüzel kişiler tespit edilirse, 24 saat içerisinde gerekli dökümanları kaldırmaları için uyarıda bulunulur, bu süreç olumsuz olursa haklarında hukuki işlem başlatılır."

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda 0850-840-0048 numaralı telefondan yada info@patirti.com.tr'den bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Patirti.com Ekibi.

shoppingIcons