Hesabım Favorilerim
KAPAT

Erkek Kadın Mont Modelleri

‘’Mont dediğin hem soğuktan koruyacak, sıcacık tutacak, hem tarz olacak, hem de ekonomiyi sarsmayacak!’’ diyenlerdenseniz muhtemelen Patırtı mont modellerinden bahsediyor olmalısınız! Her bütçeye ve her tarz hitap eden erkek mont, kadın mont modelleri ile başınızı döndürecek bir alışverişe hazır olun!

Kadın kaşe kaban modelleri bildiğiniz gibi 2018- 2019 yıllarının vazgeçilmezi! Hem sıcacık görüntüsü hem de etnik desenli şallar ile kombinlendiğinde ortaya çıkan minimal tarzı ile her kadının dolabına eklemesi gereken parçalardan. Kadın deri mont modelleri de spor şıklığın olmazsa olmazlarından. Özellikle skinny jeans denilen dar paçalı kotlar, topuklu ayakkabılar ile bayan deri mont modelleri muhteşem uyumun karşılığı!

Erkeklerin kombinlerinin tamamlayıcısı olan cool, diz altına kadar uzanan erkek kaşe mont modelleri de Patırtı’da! İster içine boğazlı bir kazak giyip kot pantolonlar ile günlük kombinleyin ister gömlek ve daha şık kanvas pantolonlar ile geceye uyarlayın! Daha asi bir tarz için ise erkek deri mont modellerine göz atabilirsiniz.

Aradığınız mont modelleri saatlerce Avm gezmenize gerek kalmadan bir tık uzağınızda! Üstelik yenilikçi tavrı ile her daim modayı takip eden Patırtı ekonominizi de düşünüyor! Outlet kategorisinde sık sık indirime giren kaşe kaban modelleri, mont modelleri için takipte kalmayı unutmayın!

shoppingIcons