Hesabım Favorilerim
KAPAT

Dantel İşlemeli Abiyeler

Zarafetin ve detaylardaki şıklığın simgesi dantelli abiye modelleri her kadının dolabında bulunması gereken joker elbise modellerindendir Yaka detayında, kollarında veya elbiselerin uç kısımlarında bulunan zarif detaylarla dolu dantelli elbiseler her ortama uyum sağlar.

Mezuniyet törenlerinizde aklınıza gelmesi gereken seçeneklerden biri dantelli elbise modelleri olmalıdır. Özellikle beyaz, ekru rengi veya uçuk pastel pembe tonlarındaki dantel detaylı elbiseler hem yaşınıza hitap edecek hem de aksesuar, ayakkabı ve çanta detaylarınızı daha fazla ortaya çıkartacaktır! Yuvarlak yaka, kol detayları dantelli, yüksek belli ve aşağı doğru hafifçe genişleyen dantelli abiye modelleri de fiziğinizi harika gösterecektir.

Siyahın asilliği ve zarafeti dantelli abiye modelleri ile bir araya gelince ortaya seksi kombinler çıkıyor! Uzun dantelli abiye modelleri fiziğinizi tamamen saracak ve topuklu ayakkabı detayı ile özel gecelerde size kendinizi harika hissettirecektir. Derin şarap renkleri, gece mavileri de dantelli elbise modelleri ile birleşince ortaya çok şık kombinasyonlar çıkıyor. Patırtı.com’da aradığınız abiye modellerini uygun fiyat segmentinde bulabilir, tek tık ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

shoppingIcons