Hesabım Favorilerim
KAPAT

Balık Model Abiyeler

Fiziğinizi daha fit, daha çekici gösteren bir abiye arayışındaysanız veya birçok davetli arasından sıyrılıp ön plana çıkacağınız özel bir abiye arayışındaysanız o halde ilk bakmanız gereken seçenek balık model abiyeler! Straplez veya askılı formda bulabileceğiniz bu abiyeler göğüs kupunu tamamen sarar ve aşağı doğru dar bir şekilde indiğinden dolayı basen bölgenizi de sarararak vücudunuzun tıpkı kum saati gibi formda gözükmesini sağlar.

Balık abiye modelleri özellikle şık davetler, özel geceler, organizasyonlar ve düğünler için idealdir. Boyunuzu uzun, fiziğinizi zarif gösterirken aynı zamanda vücudunuzu saran formu ile çekici de gösterir. Balık elbise modelleri askısız formu ile yani straplez şekilde kullanıldığında omuzlarınızın çekiciliğini de ortaya koyar. Bacak dekolteli olan formunu kullanırken ise stiletto tarzı ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Minik clutch tarzı çantalar ile balık abiye modelleri harika uyum sağlarken simli, pullu, payetli kumaşlar da cesaretinizi ortaya koymak için ideal olacaktır. Dilerseniz saten veya kadife kumaştan üretilmiş balık elbise modelleri ile de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Aradığınız çekici ve detayları zarafet dolu balık abiyeler ise Patırtı.com’da! Her renk, her model ve en önemlisi bütçe dostu abiyeler için hadi Patırtı’ya!

shoppingIcons