Hesabım
KAPAT
Resim GRİ HIRKA

39 TL Hırka ve Yelekler

Kombinlerin tamamlayıcı parçaları olan hırka ve yelekler Sonbahar ve Kış aylarının vazgeçilmez parçalarındandır. Kombinlerinizi olduğundan çok daha farklı bir hale getirirken konforlu oluşları ile de sizi sıcacık ve güvende tutar. En şık ve farklı hırka modellerini tek tuş ile satın alabileceğiniz hesaplı modanın adresi ise Patırtı!

En şık ceketmodelleri , kombinlerin tamamlayıcısı olan minimal parçalar, uygun fiyatlı hırka modelleri ve çok daha fazlası şimdi bir tık uzağınızda! Özellikle dar kesim body, boğazlı triko modelleri veya bisiklet yaka ince trikoların üzerine kullanabileceğiniz örgü hırka modelleri etnik ve farklı bir tarza sahip olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca ince trikolar ile üşümenizi de engelleyecektir. Basen ve kalça bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek için de uzun yelek modellerini tercih edebilirsiniz.

Deri taytlar, likralı taytlar ve ince trikolar ile birlikte basenlerinizi hafifçe örten yün hırkamodelleri kışın kullanmak için harika olacaktır. Sizi sıcacık sararken tarzınızı da ortaya koyacak bu modeller ile uzun, doğal taşlı kolyeleri kullanabilirsiniz. Üstelik Patırtı’da indirimleri takip ederek ucuz yelek ve hırka modellerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Siz de hesaplı modanın adresi Patırtı ile dolabınızda yeni yelek ve hırka modellerine yer açın!

shoppingIcons